Jak zamówić kuriera?

Wyceń paczkę i wybierz kuriera
Dokładnie zaadresuj
Opłać online
Wydrukuj list przewozowy
Czekaj na przyjazd wybranego kuriera

Wysyłaj paczki zagraniczne bezpiecznie i tanio

Oferujemy wysyłki krajowe, ale głównym profilem działalności jest szeroki zakres usług wysyłkowych realizowanych poza granicami naszego kraju. Nasi klienci doceniają nasz profesjonalizm, zwłaszcza w ramach usług:

Import z Niemiec

Sprawny import przesyłek z Niemiec o szerokim wachlarzu gabarytów i parametrów.

SPRAWDŹ

Przesyłki do Anglii

Tanie i szybkie wysyłki do Anglii, realizowane w ramach stałych tras i sprawdzonych kurierów.

SPRAWDŹ

Szybkie przesyłki lotnicze z TNT

Oferujemy szybki i solidny transport lotniczy za pośrednictwem firmy TNT w atrakcyjnych cenach.

SPRAWDŹ

Szeroki wybór kurierów

Współpracujemy z najpopularniejszymi i najbardziej uznanymi firmami kurierskimi na polskim i międzynarodowym rynku wysyłkowym. Dzięki temu macie Państwo pewność jakości i solidności wykonywanych usług.

  • DHL
  • DPD
  • TNT
  • UPS

Dlaczego warto nam zaufać?

Zaufanie jest czymś, na co pracuje się latami. Każdego dnia staramy się, abyście mogli Państwo w każdej chwili na nas polegać, dołączając tym samym do wciąż rosnącego grona naszych stałych, zawdowolonych klientów. Stale rozbudowywana oferta, pełne wsparcie, mnogość usług oraz profesjonalne podejście przekładają się na solidność, szybkość i skuteczność.

SPECJALNE PAKIETY BIZNESOWE

Wysyłacie Państwo regularnie i w dużych ilościach? Specjalnie przygotowane pakiety biznesowe, usprawnią zamawianie i zaoferują atrakcyjne stawki.

SZYBKO ODPISUJEMY NA MAILE I POMAGAMY TELEFONICZNIE

Państwa czas jest cenny także i dla nas. W przypadku pytań, niejasności lub problemów z chęcią pomożemy. Wystarczy napisać lub zadzwonić.

BEZ UMÓW I FORMALNOŚCI

Zamawianie kuriera za naszym pośrednictwem nie wymaga podpisywania umów i poświęcania czasu na formalności.

BEZPŁATNE ŚLEDZENIE PRZESYŁEK

Mogą Państwo wygodnie śledzić wszystkie swoje przesyłki, czyniąc to praktycznie jednym kliknięciem.

WYSYŁKA BAGAŻU KURIEREM

Oferujemy również możliwość wysyłki bagażu za pośrednictwem kuriera. Szybko, pewnie i wygodnie.

ZAMÓW KURIERA PROSTO DO DOMU LUB FIRMY

Bez względu na to gdzie Państwo przebywają, kurier przyjedzie odebrać paczkę bezpośrednio do domu lub siedziby firmy.

Aktualności

Tani przewóz paczek do Anglii

Opublikowano: 16-10-2019
Chcesz oszczędnie i sprawnie wysłać paczkę do Anglii? Jak najbardziej możemy ci w tym pomóc. Oferujemy tanie przesyłki zagraniczne - zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. W Wielkiej Brytanii żyje wielu naszych rodak&...

Paczka do Hiszpanii? Skorzystaj z taniego kuriera za granicę

Opublikowano: 08-09-2019
Dostawaliśmy niejednokrotnie zapytania o to, ile czasu idzie paczka z Hiszpanii do Polski. Wiele osób zastanawia się, czy na przykład paleta do Hiszpanii dojedzie terminowo na miejsce przeznaczenia. Nie ma z tym żadnego problemu! Wysył...

Tani kurier za granicę

Wysyłanie przesyłek za granicę stało się pewnym standardem. Zarówno otwarcie rynku pracy, jak i swoboda, z jaką współpracujemy z przedsiębiorstwami w Europie i na świecie sprawiają, że tani kurier przewozi za granicę coraz więcej paczek prywatnych i biznesowych. Te tendencje wzmacnia również szybki rozwój rynku e-commerce oraz popularnych serwisów aukcyjnych.

Sprawdzony kurier za granicę

Profesjonalny, tani kurier za granicę szybko i rzetelnie dowiezie zarówno standardowe paczki, jak i koperty czy palety prosto do odbiorcy. Czas doręczenia będzie oczywiście uzależniony od miejsca, do którego adresujemy przesyłkę, ale dostępność usług ekspresowych sprawia, że możemy również skrócić ten okres do niezbędnego minimum. Poza tym w szeregu różnych opcji dodatkowych, jakie pozwalają dopasować wysyłkę do naszych potrzeb i oczekiwań, znajdziemy na przykład pobranie, dokumenty zwrotne, ubezpieczenie czy też dostawę w określony dzień. Takie parametry sprawiają, że oferty tanich kurierów, z którymi współpracujemy cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Paczki za granicę wysyłane są z troską o zachowanie najwyższych możliwych standardów. Całą trasę przesyłki możemy również śledzić w dedykowanym formularzu dostępnym online.

Jak wysłać paczkę za granicę?

Zamówienie taniego kuriera za granicę rozpoczyna się od wypełnienia intuicyjnego formularza wyceny przesyłki kurierskiej. Na podstawie wymiarów i wagi przesyłki oraz parametrów adresowych i wybranych opcji dodatkowych otrzymamy szereg ofert najlepszych kurierów wraz z ich cenami i zakładanym terminem dostarczenia paczki. Po wybraniu satysfakcjonującej nas oferty i opłaceniu usługi pozostaje nam wydrukować dokumenty przewozowe i czekać na taniego kuriera. Trzeba pamiętać, że za granicę można wysyłać tylko takie towary, które nie są wpisane na listę produktów zabronionych w transporcie oraz nie naruszają przepisów danego kraju. Poza tym warto dołożyć wszelkich starań, by dobrze zapakować paczkę, co jest kluczem do tego, by dotarła tanim kurierem za granicę bez najmniejszych problemów.

 

Poradniki

Tani kurier międzynarodowy

Informacje o kurierach